omid

اجاره تاج گل

اجاره تاج گل

اجاره تاج گل خیریه

اجاره تاج گل خیریه یکی از مهمترین خدمات خیریه شهر امید نیکان میباشد.  چندی است که مردم برای مراسم ختم و عرض تسلیت به خانواده های مصیبت دیده و تسکین دل داغداران، هنگام حضور در مراسم ختم درگذشتگان از بنر برای عرض تسلیت استفاده می کنند در صورتی که در گذشته به جای بنر از تاج گل خیریه تهیه می شد استفاده می کردند و صرف امور خیرخواهانه و نیکویی می شد.

تاج گل های خیریه به در 20 طرح به صورت تاج گل یک طبقه و تاج گل دو طبقه عرضه خواهد شد.

خیریه شهر امید با اجاره تاج گل خیریه (سفارش تاج گل) مصنوعی و نمادهای تسلیت نه تنها در هزینه های شما صرفه جویی می کند بلکه هزینه پرداختی شما صرف امور خیریه در قالب کمک به محرومین و نیازمندان خواهد شد و شادی روح متوفی و بهره مندی نیازمندان ، ثمره آن خواهد بود.

تمامی درآمد های حاصل شده از اجاره تاج گل در بخش حمایت از کودکان بی سرپرست خیریه شهر امید هزینه خواهد شد،همچنین شما عزیزان که تمایل به کمک  نقدی و غیر نقدی به این کودکان را دارید می توانید با مرکز خیریه شهر امید تماس حاصل فرمایید.

تاج ‌گل شهر امید با راه اندازی وبسایت اجاره تاج گل، آمادگی خود را جهت تهیه و ارسال انواع تاج گل، اعلام می دارد.

جهت سفارش از طریق سایت و یا شماره تلفن ها با ما در ارتباط باشید

اصلی ترین فعالیت های خیریه شهر امید

تاج گل شهر امید و فروش انواع تاج گل و اجاره تاج گل در خیریه ها امیری ضروری است ما سفارش انواع تاج گل را می پذیریم ، تاج گل مصنوعی و تاج گل طبیعی را برای مراسم ترحیم آماده خواهیم کرد.تاجگل خیریه و فروش و اجاره تاج گل از فعالیت های یک موسسه خیریه می باشد

1 Comment

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصویر ثابت